Karitatív akcióban a FIT-csapat!
Karitatív akcióban a FIT-csapat!
Büszkék vagyunk arra, hogy olyan gyerekek járnak Programunkba, akik szívesen és örömmel ajándékoznak meg másokat. Idén sem feledkeztünk el a karitatív akciókról, amelyekben FIT-es diákjaink is részt vettek.

Miskolcon a Magyar Vöröskereszt által szervezett Szeretet Sütigyár adománygyűjtő akciójában vett részt a helyi FIT-es csapat, hogy az általuk készített finom és díszes mézeskalácsokat a járókelőknek árulják. Óriási sikere volt az estének.
Mind eközben Pécsett is zajlott az Adventi FIT Kézműves Vásár, ahová diákjaink saját készítésű termékekkel érkeztek, melyeket aztán egymás között értékesítettek az alkotó által meghatározott összegben. Az eladott termékekből befolyt összeget a pécsi Élmény Tár Tanoda közösségének ajánlották fel.
Budapesti FIT-csapatunk sem maradhat ki a sorból. Ők karácsonyi műsorral kedveskedtek a Sztehlo Gábor Evangélikus Szeretetszolgálat lakóinak. Nagyon ügyesek vagytok! Büszkék vagyunk Rátok!

Vissza
Introweb | Weboldal készítés | Kereső optimalizálás